LCP Klaipėdos skyrius išsirinko naują pirmininką

2019 08 13 įvyko Lietuvos centro partijos Klaipėdos skyriaus susirinkimas, kuriame buvo renkamas naujas skyriaus pirmininkas. Skyrius jau nuo balandžio mėnesio pabaigos buvo likęs be skyriaus pirmininko, kai buvęs ilgametis skyriaus pirmininkas A.Šimkus, dabar esantis Klaipėdos miesto tarybos narys,  atsistatydino protestuodamas dėl  partijos pirmininko N. Puteikio nuolatinių viešų melagingų pranešimų, visuomenės klaidinimo, vienašališkų sprendimų,  partijos vertimo į Puteikių šeimos UAB.

Skyrius nariai  kandidate į skyriaus pirmininkus  pasiūlė ilgametę partijos narę,  skyriaus pirmininko pavaduotoją,  laikinai skyriui vadovavusią Jolantą Krutkevičienę. Daugumai skyriaus narių nuostabą sukėlė skyriaus susirinkime pasirodžiusi Nina Puteikienė, kuri  pareiškė, kad kandidatuos į skyriaus pirmininkus. Primename, kad Nina Puteikienė, kaip nepriklausoma kandidatė, šių metų Savivaldos rinkimuose skyriaus buvo iškelta kandidate į Klaipėdos miesto mero postą, ir tuo pačiu rinkimų sąraše jai buvo suteikta pirmoji vieta. Gavusi šią galimybę, N. Puteikienė nesamą ėmė įsivaizduoti kaip turimą ir visur save pristatydavo kaip skyriaus lyderę, lyg to būtų nusipelniusi ar išrinkta. Pirmoji vieta rinkimų sąraše jai buvo suteikta tik todėl, kad jos vyras Naglis Puteikis yra partijos pirmininkas.

Puteikių šeimos duetas negailėdamas jėgų stengėsi, kad Nina Puteikienė laimėtų. N. Puteikienės gražbyliavimas, N. Puteikio panegirika žmonai liejosi upeliais.

Ir kaip jau tapo įprasta N. Puteikiui, taip ir šįkart, nebuvo atsieita be  įžūlaus sukčiavimo. Į skyriaus susirinkimą atėjo  žmonių, kurie visiškai nesuprato kur patekę, o paklausti kada jie įstojo į LCP, atsakydavo esantys komitete su Puteikiais jau nuo senų laikų.

Skyrius šių žmonių nebuvo priėmęs į partiją, kaip nebuvo priėmęs ir N. Puteikienės. Pastaroji, paklausta, kada įstojo į partiją, atsakė – šiandien. Beje, taip atsakė ir nemaža dalis jos paremti atėjusių ganėtinai pagyvenusio amžiaus žmonių. Pasitikslinus, kas N. Puteikienę ir šiuos žmones priėmė, jei nebuvo skyriaus susirinkimo,  N. Puteikis atsakė, kad priėmė partijos valdyba. Vadovaujantis LCP įstatais Valdyba į partiją gali priimti narius tik iš tų vietovių, kur nėra skyriaus. Buvęs Klaipėdos  skyriaus pirmininkas A.Šimkus išreiškė nuomonę,  tokius N. Puteiko veiksmus atvirai pavadindamas sukčiavimu.

Sakykime, kad tai jau išbandytas sukčiavimo būdas, kurį N. Puteikis jau naudojo organizuodamas LCP suvažiavimą šių metų kovo mėnesį Kaune. Dabar už tokius  sumanymus  N. Puteikiui tenka aiškintis  Vilniaus miesto teisme.

Visgi nepaisant Puteikių dueto pastangų, skyriaus nariai pirmininke išrinko Jolantą Krutkevičienę.

Be informed!

Sign up for newsletter