DAR KARTĄ – NE (Atsakymas Nagliui Puteikiui)

Naglis Puteikis kitą nuomone turinčius partiečius puola stengdamasis  juos užtildyti, tačiau į partijos narių užduotus klausimus neatsako.

Ištrauka iš N. Puteikio laiško partijos nariams.

R. Štefanė taip pat viešai – LCP tinklapyje platino dezinformaciją, neva LCP pirmininkas neeiliniam tarybos posėdžiui privalo pateikti sprendimų projektus prieš 3 dienas, kai įstatuose parašyta priešingai : ‚5. Centro partijos Tarybos posėdyje svarstymui teikiamų klausimų dokumentų projektai pateikiami Tarybos nariams ne vėliau kaip prieš 3 dienas iki posėdžio. Esant reikalui, Centro partijos pirmininkas šaukia neeilinius Tarybos posėdžius.‘

Tačiau minėti asmenys toliau tęsia viešą LCP diskreditavimą, tuo griaudami abi LCP rinkimų kampanijas.

Minėti asmenys  yra  V. Šabrauskas kuris uždavė klausimus N. Puteikiui

http://www.ve.lt/naujienos/klaipeda1/klaipeda/atviri-klausimai-nagliui-puteikiui-1705592/

Rima Štefami kreipėsi į LCP Etikos komisiją

                                                                                                              DAR KARTĄ – NE

Kai laivas skęsta, būtina imtis veiksmų. Pirmiausia – apie tai bet kokiais būdais informuoti kapitoną. Kas ir daroma. Šiuo atveju nėra kada laikytis nei „vertikaliosios“, nei „horizontaliosios“ demokratijos. Būtini veiksmai. Net vokiečiai pripažįsta, kad net pas juos demokratija neveikia.

Padėtis partijoje yra apgailėtina, švelniai tariant. Išsikeltas gražus tikslas – gauti dotaciją. Pažadų milijonas, bet jie liks tik pažadais, nes Jūs, Pirmininke, nemokate laikytis žodžio, o nuo šlovės, valdžios ir pinigų apsisuko galva. Gerais norais kelias į pragarą grįstas. NĖRA VERTYBINIO PAGRINDO.

Ne aš, o Jūs norite primesti savo valią visiems. Jūs esate tik IŠRINKTAS. Jumis tikėjo ir pasitikėjo. Eidama Jūsų minamu taku, LCP gali tapti dar viena PARAZITUOJANČIA RĖKSNIŲ PARTIJA, gyvenančia iš mokesčių mokėtojų pinigų.

Jūsų „verslo planas dega“, todėl keliate ultimatumus. Be žmonių – Jūs esate NIEKAS.

Dar prieš kelis mėnesius aš stojau Jūsų pusėn. Jus iš tiesų užgauliojo, žemino. Aš mačiau, kas vyksta, bet pasirinktas „kovos“ būdas man buvo nepriimtinas, tad reikalavau bent minimalios pagarbos vienas kitam. Aš tyliai išsakydavau Jums savo pastabas, bet atėjo laikas kalbėti garsiai.

Dešimt metų aršiausioje dešiniųjų partijoje padarė savo. Jūs perėmėte jų mąstymo ir veikimo būdą. Tuos pačius principus norite įdiegti į partiją, kuri NORS BUVO MAŽA, BET BUVO ŠVARI. Net šaukštas deguto pagadina visą statinę medaus. Jūs labai gerai suprantate, kad mano prašymai Etikos komisijai gali būti išnagrinėti Jūsų nenaudai. Tai kertasi su JŪSŲ ASMENINIAIS NORAIS. Lietuvos norų – aš nematau. Priešingu atveju. nuo „kitos Lietuvos“ būtų tik vienas atstovas. Jei pirmą kartą Jums kandidatuojant, aš Jus palaikiau, dabar sakau – NE.  Kartais geriau vaikščioti pėstute, džiaugtis saule ar keiksnoti kiaurai merkiantį lietų, bet nesėdėti šiltame, prabangiame automobilyje, pardavus sąžinę šėtonui. Lietuvos problemų neišspręsi vienu milijonu, tam reikalinga SĄŽINĖ. Be jos TEISINGUMO nebūna. Šiuo ultimatumu, Jūs pats parodėte, kad demokratija, kurią taip liaupsinate, Jums nė motais…

Apgailestauju dėl Jūsų apsisprendimo ir tų, kurie su Jumis.

Pagarbiai,

Rima Štefane

P.S. Greit gegužė. Gegutė kukuos. Žinot, kaip ji savo vaikelius augina? Padeda kiaušinėlius silpnesnių paukštelių lizdeliuose…. Toliau be komentarų…

1 Komentaras

  • Antanina Posted 2019-04-21 16:03

    Kiek tamstai sumokėjo galSimkus?

Komentarai yra išjungti.

Be informed!

Sign up for newsletter